Hürriyet Mah Akgül Sk No : 17 Kağıthane İstanbul
0212 230 29 63
0533 422 60 64

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Otomatik pergola sistemi servis gerektirmektedir bakım ve onarım düzenli ve periyodik şekilde ve zamanında yapılması maya servis olarak her zaman için uygun görülmektedir.

Maya servis pergola bakım onarım gerektiren durumlarda yerinde çözüm üretmektedir pergola sistemin tüm parçaları zamanla değişmesi gerekmektedir

Değişmesi gereken parçalar şunlardır :

* Ön taşıyıcı rulman değişmesi gerekmektedir tüm pergola yükü bu rulmandadır açılıp kapanma sırasında tüm pergola sisteminin yükünü çekmektedir.

* Ara taşıyıcı rulman açılıp kapanma sırasında aşınmadan dolayı ve kar yağmur yükünü taşımaktadır bu sebeple zamanında değişmesi gerekmektedir daha fazla ağır hasarlara sebebiyet vermemek için değişim ve bakım onarım şarttır.

* Motor sistemi değişim zamanı ve bakımı imal edilmemesi gerektiren husustur motor sistemi tamamen elektirikle çalışmakta olup uzaktan kumanda sistemi ile çalışmaktadır bu sebeple güç kaybı yaşanması durumunda pergola sistemi tam kapanmaz ve tam açılmaz bu sebeple pergola sisteminiz kötü hava şartlarında sizi yarı yolda bırakacaktır.